KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11139079
nr 1113 9079
Göte Göransson
(f. 1921), Sverige
Gouache, Göte Göransson (f. 1921), Soldater, signerad, 42, 5x29, 5
Göte Göransson, svensk målare född 1921.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 juni 2017
kl 19:41:24
2/6 15:21:33
350 kr
5/6 19:11:01
Gouache